Prensip Web

Kısaca öykümüz

Prensip Web, PRENSİP PATENT A.Ş. bünyesinde 2012 yılında kurulmuştur. Sektöründe dinamik ve ilkeli çalışma prensipleriye beğeni toplayan Prensip Patent, ülkemizdeki Kurumsal İmaj Algısı ve Doğru Web Hizmeti ihtiyacı artan müşterilerinin talepleri üzerine Web / Medya departmanı olan Prensip Web'i hizmete sokmuştur.
Müşterilerinin ve Çözüm Ortaklarının duyduğu güvenin sarsılmaması adına; dışarıdan hizmet almak yerine kendi bünyesinde bir departman oluşturarak, kendi hizmet ilkelerini Web / Medya alanına da taşımayı uygun bulmuştur.

İnteraktif teknolojilerin iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğu günümüzde, teknik bilgi ve altyapı kadar deneyim ve müşteri ihtiyaçlarını doğru algılamak ve gerçekçi çözümler sunmanın öneminin farkında olan Pensip Web; sizleri "bilgi karmaşası ve maliyet kirliliği" ortamından uzaklaştırıp "Doğru ürün faydalı olan üründür" ilkesiyle birlikte çalışmaya davet ediyor.

Sizin için yapabileceklerimiz

Mobil uyumlu Web Sitesi ve Yönetimi

Mobil uyumlu Web Sitesi ve Yönetimi

Sizler için; Responsive (Mobil uyumlu) ,güncel tasarım trentlerine uygun, firmanızın ihtiyaçlarınıza özel sıfırdan tasarladığımız web siteleri yapıyoruz.

Sadece bir web tasarımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda Dinamik(Yönetilebilir) web siteleri yapıyoruz. Yönetim panellerimiz de tıpkı web siteniz gibi Mobil uyumlu olduğundan, web sitenizi kolayca Cep telefonunuzdan yönetebilir ve böylece sitenizi güncel tutmayı başarabilirsiniz.

Örneğin; yeni bir ürününüz var ve elbette bunu hemen web sitesi eklemeniz gerekiyor. İşte tam burada Mobil uyumlu yönetim panelimizin farkı ortaya çıkıyor ! Cep telefonunuz ile ürününüzün resmini çekin yönetim panelinizden kolayca ekleyin (resim sitenize uygun olarak otm. boyutlandırılır.)

Ama en önemlisi işin bir de olmazsa olmaz "2 milyarlık" Facebook' a ekleme zahmeti var.. Rahat olun bunu da sizin için çözdük.. Ürününüzü sitenize ekledikten sonra, yönetim panelinizden "tek tıkla" ürünün resmini arama, altına açıklamasını yazma derdi olmadan kolayca Facebook sayfanızda paylaşabilirsiniz...

Tüm projelerimizde; gerek tasarım gerek ise yazılım olarak tamamen kendi geliştirdiğimiz ürünleri kullanır, Wordpress ve benzeri hazır yapılar kullanmayız.

Kurumsal Logo Tasarımı

Kurumsal Logo Tasarımı

İş hayatında başarılı olmak için öncelikle bir Kurumsal Kimlik sahibi olmanın önemi büyüktür. Atılacak ilk adım ise; markanızı en doğru şekilde temsil edecek bir Kurumsal Logo tasarımına sahip olmanız ile başlar.
Yarattığınız markanızın global temsilcisi olacak bu tasarımın, özgün ve doğru kurgulanmış olması önemlidir.

Nasıl yaparız?

İlk aşamada sizden firmanız, sektörünüz, hedef kitleniz, vizyonunuz ile ilgili bazı ön bilgiler alırız.Daha sonra kendi deneyimlerimiz ve öngörülerimiz ile size uygun gördüğümüz örnek tasarımlar oluştururuz.

Ardından bu tasarımlarımızı sizinle paylaşıp üzerinde birlikte beyin jimnastiği yaparız ve sizi ikna edene kadar bu tasarım çalışmamızı sürdürürüz.

Son aşamada ise beğendiğiniz tasarımı Vektörel (tüm dijital ortamlarda baskıya hazır teknik dosya) olarak hazırlar ve size teslim ederiz.

Kurumsal İmaj Tasarımları

Kurumsal İmaj Tasarımları

İş dünyasında yaygın olarak kullanılan çeşitli evrak, kırtasiye ve promosyon ürünlerinde firmanızın kendine özgü tasarımları ile fark yaratması, müşterilerinizin ve sektörünüzün size karşı olan algısını üst seviyelere taşımak için büyük önem arz ediyor.

Genel adı ile Kurumsal Kimlik veya Kurumsal İmaj Tasarımları olarak adlandırılan bu ürünler; en temel ihtiyacınız olan özgün bir kartvizit tasarımından en sıra dışı promosyon tasarımına kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

Bu kadar geniş içeriğe sahip bir konuda size önerimiz; öncelikli ihtiyaçlarınızı belirleyip doğru hizmeti almanız ve sektörümüzde ihtiyaç duyduğunuz farkı yaratmanızdır.

Reklam, Tanıtım, Banner Görsel  Tasarımlar

Reklam, Tanıtım, Banner Görsel Tasarımlar

Algının, beğeninin ve etkileşimin tamamen görselliğe odaklandığı günümüzde, müşteri kitlenize firmanızı, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtırken bunları özgün ve etkili görsellerle sunmanın ne kadar büyük farklar yarattığını bilmenizi isteriz.

Bu rekabet ortamının bizleri getirdiği noktada; geçmişte ciddi bütçelerle oluşturulmuş bir televizyon reklamının insanların üzerinde bıraktığı etkiyi, bugün özgün bir görsel tasarımla sağlayabileceğinizi unutmayın...

Yeni gönderiler

Bize ulaşın

Prensip Web

Turgut Özal (Millet) Cad. No:84 Karagül İş Mrk. D Blok Kat:3/126 Fındıkzade/Fatih/İSTANBUL

(0212) 516 00 34

(0532) 493 04 03

Konum

  • Boş bırakmayın.Min. 5 Max. 40 karakter karakter girin.Min. 5 Max. 40 karakter karakter girin
    Boş bırakmayın.Hatalı E-mail formatı.
    Boş bırakmayın.Max. 140 karakter ile mesajınızı oluşturun.

    Prensip Web © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.